Info
 

Ptejte se: HC LEV Praha

Na otázky fanoušků v tomto off-line rozhovoru odpovídá Jan Rachota, Organizační & PR ředitel HC LEV Praha. Odpověď můžete čekat na dotazy napsané slušnou formou a na otázky, které již nebyly zodpovězeny. Mezi 6. 6. - 15.6. a 27. 6. - 7.7. nebude na dotazy z důvodu dovolené odpovídáno.

 
 
Formulář dotazu
text příspěvku:


pro vložení otázky je povinná registrace!
Zaregistrujte se ZDE
Nick:
Heslo:
 
Zobrazit: Otázky  | Odpovědi
 

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3432 odpovědí v této kategorii celkem.

29.7.2014, 19:53
 
Dobrý den pane Rachoto, říká se, že Nathan by měl zakotvit po boku Gragnaniho ve švýcarském Bernu. Jak moc se tato informace blíží pravdě ?

Odpověď:
Dobrý den. Finální rozhodnutí Nathana neznám, ale když odlétal, byl přesvědčen, že opustí evropskou scénu. Jan Rachota
16.7.2014, 15:05
 
Myslím, že by se mohlo začít s menším rozpočtem a hrát s našimi hráči. Postupem času by narostla kvalita. 10 až 80 mil. platy - to bylo přeplácení. Použít jen o něco vyšší platy než naše liga. Hráče by to lákalo, chtěli by se určitě zviditelnit mezinárodně. Rychlá KHL by hráče určitě pozvedla.

Odpověď:
Dobrý den. Mohu se zeptat, jak jste došel k těmto částkám? KHL má minimum 7500 EUR na měsíc, to je jeden strop. Věřte, že majitelé pečlivě zvažovali, zda je možné se KHL letos účastnit, toto rozhodnutí musíme respektovat a nemá cenu o něm dále spekulovat. Jan Rachota
2.7.2014, 17:33
 
Dobrý den, p. Rachoto,

samozřejmě bych také rád poděkoval za skvělé zážitky, které nám Lev za poslední dva roky připravil. Ale mám také pár otázek.

Nejdříve reakce na otázku Jirky370, který píše, že by podle něj Lev již neměl znovu začínat od nuly. Já si naopak myslím, že Lev tu již nikdy nebude začínat od nuly, již za sebou něco má (úspěchy i neúspěchy) a přeci jen již v podvědomí fanoušků je a jistě ještě nějaký čas bude. A osobně bych si přál, aby se Lev za rok (či co nejdříve) opět probudil k životu. Osobně bych neváhal a opět si koupil permici, stejně jako jiní, kterým Lev za ty dva roky přirostl k srdci.

K otázkám - na webu KHL a hokej.cz jsem četl, že by Lev měl mít, stejně jako Doněck, pozastavenou činnost na jeden rok, tím pádem by se i smlouvy hráčům na rok zmrazily. Znamená to tedy, že pokud by se lev za rok vrátil, že by se hráči, které měl nyní pod smlouvou (Němec, Vrána, Thörnberg...) vrátili?

Dále - jak to bude s webem a facebookem - přejdou tyto kanály do úsporného režimu s tím, že ale sem tam nějakou informaci přinesou, nebo úplně ”chcípnou” a oživí se až tehdy, pokud by se přeci jen Lev za rok vrátil?

Díky a doufám, že se uvidíme v sezoně 2015/16!

Odpověď:
Dobrý den. Co fanoušek, to názor. Uvidíme, zda v Praze podmínky pro KHL v budoucnu budou a nebo ne. Lev zůstal členem KHL a za rok se do ligy může vrátit. Ohledně hráčů. Je pravděpodobné, že by se (samozřejmě dle rozpočtu) hráči vrátili. Jan Rachota
2.7.2014, 16:41
 
Dobrý den,pane Rachoto,chci Vám poděkovat za všechny odpovědi na naše dotazy za ty dva roky.Ani nedokážu popsat zklamání z konce hokejového TÝMU,který tu vznikl.Snad se klukům bude dařit i jinde a Vám taky.Jinak můj názor je,že už by lev za rok neměl začínat znovu od nuly.Doufám,že časem většina lidí překousne konec lva a budou vzpomínat na pěkný hokej co kluci předváděli.Mějte se fajn,Jirka

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za podporu týmu i mojí. Uvidíme, jaká budoucnost nás čeká. Jan Rachota
2.7.2014, 21:49
 
Dobrý den pane Rachoto,


i já Vám musím poděkovat za troufám si říci skvěle odvedenou práci, kterou jste pro LEV dělal. Ať už se jedná o odpovídání na spousty někdy i velmi ”zajímavých” dotazů zde na webu či o práci mnohem důležitější, která některým zdejším přispěvovatelům přidala jako velmi jednoduchá. I Vy (tedy především Vy) to musíte nést velmi špatně, když všechna ta odvedená práce byla zřejmě naprosto k ničemu.

LEV jsem si nesmírně oblíbil a stal se prvním a možná že i posledním klubem, kterému jsem nejen velmi fandil ale i jím ”žil”. Bohužel musím souhlasit s názorem, že s případným návratem do přespříští sezóny to bude mít velmi těžké. Z každého rohu jsme o Lvu slyšeli samé negativní ohlasy, především tedy od našich slovenských spoluobčanů, snažili jsme se je nevnímat a nyní jsme vlastně zjistili, že měli v mnohém pravdu. Kdo nám v případě obnovení klubu zaručí, že se to nebude opakovat? A to nemluvím o zřejmě naprosto odlišné sestavě atd. Myslím si (a velmi mě to mrzí), že zde v ČR má již LEV a zřejmě celá KHL zavřené dveře. Na druhou stranu – možná jsou to pouze moje aktuální pocity a za měsíc nebo půl roku to budu cítit naprosto jinak, ale prozatím to vidím jako obrovský podraz na nás na všechny – fanoušky, hráče a ostatní členy klubu.

Ještě jednou velice děkuji za skvělé dva roky, které jsem strávil se Lvem a kterých rozhodně nelituji!

Snad někdy za lepších okolností, mějte se!


Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za podporu. Zkusím to vysvětlit. Nikdo z majitelů neplánoval skončit po dvou letech. Naopak projekt měl dlouhodobé plány a dlouhodobé partnery. Pokud však finanční podpora vypadla a majitelé chtěli udržet úroveň, kterou se Lev prezentoval, nebyla možnost pokračovat dál. POuštěli by se do finančního harakiri, které by dopadlo špatně a to nechtěli dopustit. Budoucnost ukáže, zda se pro KHL v Praze naleznou podmínky. Jan Rachota
3.7.2014, 16:20
 
Po přečtění článku,http://www.hokej.cz/cz/lev-v-khl/vedeni-ruske-souteze-lev-si-vzal-akademickou-prestavku-dal-je-clenem-khl-konci-take-spartak/

Jelikož Lev tedy zůstal členem KHL tak se jedná o podobnou situaci jako nastala v Jaroslavli? kdy se tamní tým nepřihlásil do sezony 2011/12 ale stále byl členem KHL a po roce se zase fidlají ke slávě?

+klubový web a sociální sitě Lva budou nadále fungovat?

Odpověď:
Dobrý den. Ano, Lev zůstal členem KHL a může se za rok vrátit. Klubový web pojede ještě nějakou dobu, následně bude "uschován". Chyběla by náplň. Sociální sítě v nějakém režimu pojedou. Jan Rachota
3.7.2014, 22:33
 
Dobrý den, také bych se rád přidal k poděkování za vaši práci a tedy tímto Vám prozatím děkuji.
Doufám že v sezoně 2015/2016 se zase všichni sejdeme.
Děkuji Michal

Odpověď:
Dobrý den. Děkuji a věřím v totéž. Jan Rachota
1.7.2014, 19:33
 
KHL si definitivně uzavřelo cestu do České republiky a k českým fanouškům ledního hokeje. To byla velmi složitá práce, a zcela rozdílná od zavedených klubů se svými fanoušky, jako je například Slovan nebo bude Jokerit. Znamená to tedy nezájem KHL o Českou republiku nebo znatelný diletantizmus Gazpromu a Škody. Jakýkoliv další pokus, pokud by byl vůbec míněn vážně, o znovu oživení ambiciózní KHL u nás se už nikdy nesetká s pochopením a bude působit spíše jako ”vysmívání”, neprojeví-li tento zájem samotný, některý ze zavedených pražských klubů. Takovou možnost či vizi, ale zatím rozhodně nevidím

Odpověď:
Dobrý den. Děkuji za zajímavý názor. Jan Rachota
VasekHD (vnew@post.cz)
1.7.2014, 22:51
 
Dobrý večer,
byť jsem velmi zklamaný a smutný, tak bych rád poděkoval za dvě skvělé sezóny toho nejlepšího hokeje a naprosto úžasného finále.
Velké díky patří samozřejmě i Vám pane Rachoto, za to jak jste se o fanoušky staral a neúnavně odpovídal na často únavné a otravné dotazy. Díky a třeba zase někdy...

Odpověď:
Dobrý den. Smutní jsme všichni. Bohužel. Já děkuji za podporu. Jan Rachota
1.7.2014, 22:18
 
Vy osobně jste nám tady lhal a namlouvál nám, že se přříští rok určitě hrát bude!!! Můžete mi říct, proč jste tady tak krmil lidi, když jse o tom s prominutim věděl očividně hovno?!!!

Odpověď:
Dobrý den. Naprosto otevřeně, protože byly takové informace. Tak proto. Jan Rachota
Další stránky
123456>>
 
 
Image Map